کاربرد کانال آلومینیوم

77642359870561602.jpg کانال های آلومینیوم (U-پروفیل) میله با لبه های اکسترود شده، که دارای یک کانال در مرکز محصول می باشد. آنها معمولا برای نگهداری مواد دیگر با هم.

کانال های آلومینیوم غالبا به عنوان نجار و یا اتصال دهنده استفاده می شود، اجازه می دهد مواد مختلف با هم برگزار می شود. بودن جزء شایع ترین ساختاری، می توان آنها را به در مبلمان استفاده می شود، قفسه بندی، پنجره، ماشین آلات، نردبان، قطعات خودرو.

مواد آلیاژ آلومینیوم است که تعدادی از مزیت نسبت به دیگر مواد فلزی است. پروفیل آلومینیوم برخی از بالاترین مقاومت کششی و دوام از هر گونه فلزات مورد استفاده در بازار امروز. و آنها خیلی در این راه از نگهداری، که اجازه می دهد تا آنها را به برای سال ها در پایان بدون تعمیر استفاده نیاز ندارد. به این دلیل، آلیاژ آلومینیوم ماده انتخابی برای استفاده از برنامه های کاربردی در دراز مدت است.

کانال های آلومینیوم ارائه می دهد تعادل خوبی از قدرت به وزن نسبت بالا، دوام خوب، مقاومت به خوردگی عالی، و ماشینکاری خوب که این محصول بسیار سازگار است. آنها انواع گسترده ای از کاربردهای اجزای ساختاری، تکه ماشین و اتصال دهنده ها، و پارتیشن های شیشه ای و غیره

Contact Us
Wuxi XSX فلزی مواد شرکت, با مسئولیت محدود
Tel: +86 510 6653 3350
Address: Hongta Indutstrial منطقه، شهر Gaocheng، Yixing، 214201، جیانگسو چین
ارتباطات
ثبت نام برای به روز رسانی ها منحصر به فرد
آخرین پیشنهاد های ویژه و تخفیف اطلاعات به آدرس ایمیل شما فرستاده شده است.
Wuxi XSX مواد فلزی شرکت, با مسئولیت محدود