آلومینیوم نزول گرما کاربرد

201104191545198407.jpg یک سینک حرارتی خوب طراحی مساحت سطح تماس با محیط اطراف خنک کننده به حداکثر برساند. عوامل اصلی که عملکرد کلی و بهره وری از رادیاتور تحت تاثیر قرار می سرعت جریان هوا، مواد مورد استفاده، طراحی برآمدگی و درمان به سطح.

آلیاژهای آلومینیوم اغلب بسیار نرم و قابل انعطاف، که باعث می شود طراحی از جنس آلومینیوم اکسترود پروفیل انواع بزرگتر می باشد. از آنجا که آلومینیوم یک رسانای خوب گرما و منعکس حرارتی است، آن را یک انتخاب عالی برای برنامه های کاربردی تبادل حرارت و سپر حرارتی است. در مقایسه با دیگر فلزات، آلیاژهای آلومینیوم ساخته شده را به اشکال گسترده تر در کاهش هزینه ها. به طور خاص، آلومینیوم را می توان به فویل، باله، و یا برش پلاستیک، تختخواب، و آن را برای انواع محصولات حرارتی کامل است.

مکانیسم خنک کننده معمولا نیاز به مواد با مقاومت بالا در سبک وزن است. فقط آلومینیوم، با بهبود اکستروژن آلومینیوم آن، ترکیبی مناسب به هزینه های مقرون به صرفه فراهم می کند. آلومینیوم چندین بار ثابت شده است به یک نسبت وزن بالاتر از فولاد، برنج یا مس. هدایت از رادیاتور آلومینیومی عامل مهمی در بسیاری از صنایع است.

یکی دیگر از آلومینیوم استفاده شده است دمای ذوب پایین آن باعث می شود آن را آسان تر به فشار و یا بازیگران، در حالی که همچنین ارائه سطح بالایی از پیچیدگی شکل، عملکرد بعدی، و دیگر برنامه های کاربردی با ظرفیت بالا. به طور خاص، چگالی تزریق آلومینیوم ممکن است کم است، اما هدایت حرارتی آن هنوز بسیار بالا است.

فرو رفتن حرارت پروفیل آلومینیوم دارای یک ظاهر زیبا، وزن سبک، عملکرد اتلاف حرارت خوب، صرفه جویی در انرژی، و غیره.

آلومینیوم سطح فرو رفتن حرارت ماشین است اکسیداسیون آندی درمان برای افزایش مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت در برابر سایش و ظاهر آلیاژ آلومینیوم.

در حال حاضر، معمولا استفاده می شود انواع مشخصات نزول حرارت آلومینیوم عبارتند از: الکترونیک، لوازم الکتریکی، رایانه، نیمه هادی قدرت و غیره.

ماشین آلات، خودرو، نیروی باد، ماشین آلات مهندسی، کمپرسورهای هوا، لوکوموتیو های راه آهن، لوازم خانگی و سایر صنایع: آلومینیوم فرو رفتن حرارت، به دلیل عملکرد فوق العاده آن به طور گسترده ای در استفاده می شود.Contact Us
Wuxi XSX فلزی مواد شرکت, با مسئولیت محدود
Tel: +86 510 6653 3350
Address: Hongta Indutstrial منطقه، شهر Gaocheng، Yixing، 214201، جیانگسو چین
ارتباطات
ثبت نام برای به روز رسانی ها منحصر به فرد
آخرین پیشنهاد های ویژه و تخفیف اطلاعات به آدرس ایمیل شما فرستاده شده است.
Wuxi XSX مواد فلزی شرکت, با مسئولیت محدود