آلومینیوم در مقابل فولاد در سیستم داربست

360 截图 20170421131642478.jpg بحث ها در مورد آلومینیوم و فولاد در اطراف از مدت ها پیش بوده است. و هنگامی که ما به مواد سیستم داربست آمده، مقایسه خواهد شد به ارمغان آورد تا یک بار دیگر.


بزرگترین مزیت سیستم های آلومینیوم بیش از فولاد وزن سبک تر است. این تفاوت اثرات بهره وری از احداث و یا از بین بردن یک داربست توسط نیروی انسانی، و همچنین حمل و نقل تمام این پروفایل لوله و تخته. در ابتدا، یک سیستم آلومینیوم ممکن است گران تر است، اما در طول زمان مزایای دست زدن به بیش از شما انتظار می رود را نجات دهد.


مواد مورد نظر که در آن وزن از داربست به طور مستقیم اثرات بر روی بستر، و یا نیاز به بیش از مناطق با مشخصات محدودیت های وزن آلومینیوم ساخته شده از لوله حمل و نقل است. بنابراین وزن کمتر به معنای:

· هزینه های صرفه جویی در transportion

· صرفه جویی در نیروی کار مورد نیاز برای نصب و پیاده سازی

· دست زدن به همه اجزای به راحتی بیشتر

· نصب و راه اندازی سریع تر

·           پتانسیل کمتری برای آسیب به اطراف آثار / محیط زیست است.


مزیت آلومینیوم در وزن کم ذاتی آن است در حالی که حفظ ظرفیت بالا به تحمل بار. و همچنین قابل حمل بودن آن می دهد داربست آلومینیومی مزیت دیگر. مزایای اضافی را با ایمنی، حمل و نقل و انعطاف پذیری آن را یک ماده ایده آل از انتخاب کنند. نه به ذکر است مشخصات آلومینیوم دارای طول عمر طولانی تر و از ارزش بازیافت بالاتر است.


Contact Us
Wuxi XSX فلزی مواد شرکت, با مسئولیت محدود
Tel: +86 510 6653 3350
Address: Hongta Indutstrial منطقه، شهر Gaocheng، Yixing، 214201، جیانگسو چین
ارتباطات
ثبت نام برای به روز رسانی ها منحصر به فرد
آخرین پیشنهاد های ویژه و تخفیف اطلاعات به آدرس ایمیل شما فرستاده شده است.
Wuxi XSX مواد فلزی شرکت, با مسئولیت محدود