پروفیل های خورشیدی با تکنولوژی الکتروفورز انقراض

در حال حاضر، پروفیل الکتروفورز انقراض بیشتر در صنعت فتوولتائیک استفاده می شود. همانطور که همه میدانیم، پوشش آلومینیوم به مقاومت در برابر نور خورشید قوی، به خصوص اشعه ماوراء بنفش است. در همین حال، بسیاری از نیروگاه فتوولتائیک در محیط های افراطی که رطوبت هوا در آن نسبتا بالا است ساخته شده است. بنابراین، مورد نیاز برای انقراض الکتروفورز بسیار بالاتر از نرمال الكتروفورز پروفیل است.

را GB5237.3 2008 به عنوان مثال، بند 4.4 درباره عملکرد کامپوزیت فیلم رطوبت قانون به شرح زیر تعریف می کند: پس از 4000 ساعت آزمون حرارت مرطوب، تغییر شکل فیلم کامپوزیت در سطوح باید کمتر از سطح 1 است. و با توجه به GB / T 1740 2007 روش آزمون، تست مورد نیاز به عنوان دمای آزمون 47 ℃± 1℃ و رطوبت % (96±2) به آن مشخص شده است.

با این حال، برنامه های فتوولتائیک مورد نیاز برای درجه حرارت 85℃ و رطوبت نسبي 85 ٪ است. پس از 1000 ساعت آزمون حرارت مرطوب بدون حباب ظاهر می شود. این نیاز بسیار سخت در فیلم perfomance تحت درجه حرارت بالا و humidty.

اگر پوشش الکتروفورز در برخی از قطعات پخته، رزین های آکریلیک و آمینو رزین crosslinked نامناسبی، آن ساختار شبکه درون مولکولی سست شود. حباب ظاهر می شود، فیلم را chalking و پروفیل نخواهم کرد.

درمان مرحله مهم از روند شکل گیری پوشش الكتروفورزي است که می تواند به طور مستقیم بر عملکرد فیلم است. نسبی تحقیقات نشان می دهد که درمان inadequte مورد ضعیف گرما، شیمیایی، مقاومت در برابر حلال ها و سختی های بد می آورد; در حالی که طول درمان به ارمغان می آورد مورد چسبندگی فقیر را كهبّنج کنید مقاومت.

وضعیت درمان ایده آل انقراض الکتروفورز یکنواخت دما در هر بخش از پروفیل آلومینیوم در همان زمان پخت، کنترل دما و زمان پخت باید استاندارد باشند. تنها راه این فیلم پوشش می تواند بهترین عملکرد را دست یابد.

برابر کافی و بیش از حد پخت مشکلات در الکتروفورز پوشش فیلم، برای طراحی ساختار فر پخت و خشک کردن هوا گردش، تجزیه و تحلیل ساختار مقطعی صلیب پروفایل های تنظیم کنیم. را به صورت منظم به تشخیص دمای واقعی از کوره پخت و موقع تصحیح انحراف به حصول اطمینان از انطباق با انقراض درمان استاندارد عمل کنیم.

Contact Us
Wuxi XSX فلزی مواد شرکت, با مسئولیت محدود
Tel: +86 510 6653 3350
Address: Hongta Indutstrial منطقه، شهر Gaocheng، Yixing، 214201، جیانگسو چین
ارتباطات
ثبت نام برای به روز رسانی ها منحصر به فرد
آخرین پیشنهاد های ویژه و تخفیف اطلاعات به آدرس ایمیل شما فرستاده شده است.
Wuxi XSX مواد فلزی شرکت, با مسئولیت محدود