خلاصه فرايند اکستروژن آلومینیوم

آلومینیوم اکستروژن فرآیند مورد استفاده برای ایجاد اشیاء از مشخصات ثابت و مقطعي است. مواد از طریق مرگ مقطع مورد نظر تحت فشار قرار دادند. دو مزایای اصلی این روند بیش از دیگر فرآیندهای تولیدی خود توانایی ایجاد مقطع بسیار پیچیده و مواد است که شکننده, به دلیل مواد تنها فشاری برخورد و تنش برشی کار هستند. همچنین شکل قطعات با پرداخت سطح عالی.


طراحی فرایند شبیه است که مقاومت کششی مواد استفاده می کند را از طریق مرگ است. این محدودیت مقدار تغییر است که در یک مرحله، بنابراین آن را محدود به اشکال ساده تر، و مراحل متعدد معمولا مورد نیاز انجام می شود. رسم راه اصلی برای تولید سیم است. نوار فلزی و آلومینیومی لوله اغلب کشیده شده.

اکستروژن ممکن است مداوم (تئوری تولید به طور نامحدود طولانی مواد) يا نيمه پيوسته (تولید بسیاری از قطعات). فرایند اکستروژن با مواد گرم یا سرد می تواند انجام شود. مواد اکسترود معمولا شامل فلزات پلیمرهای آبگینه بتن خمیر و مواد غذایی. محصولات اکستروژن به طور کلی می تواند "extrudates" نامیده می شود.

چرا که وجود خواهد داشت هیچ راهی برای حمایت از سد مرکز جان حفره توخالی در مواد اکسترود مرگ اکستروژن تخت ساده با استفاده از تولید نمی. در عوض، جان فرض شکل بلوک با عمق اول ابتدا با مشخصات شکل است که پشتیبانی از مرکز بخش. شکل مرگ سپس داخل تغییرات در امتداد طول آن به شکل نهایی با قطعات معلق مرکز پشتیبانی از پشت جان. جریان مواد اطراف پشتیبانی و فیوز با یکدیگر برای ایجاد شکل مورد نظر بسته است.

فرایند اکستروژن در فلزات نیز به افزایش قدرت مواد ممکن است.

روند

حرارت مواد اوليه (برای اکستروژن گرم و یا گرم) این روند را شروع می شود. سپس به ظرف در مطبوعات لود شده است. بلوک ساختگی می تواند پشت آن که رم سپس در مواد آن را از جان فشار پرس قرار می گیرد. پس از آن اکستروژن کشیده است به منظور آن را درست میکند. اگر خواص لازم است و سپس ممکن است حرارت درمان یا سرد کار می کرد.

اکستروژن نسبت به تعريف اين منطقه شروع تقسیم بر مساحت مقطعی اکستروژن نهایی. یکی از مزایای اصلی فرآیند اکستروژن که این نسبت در حالی که هنوز هم تولید قطعات بسیار بزرگ وجود دارد.

Contact Us
Wuxi XSX فلزی مواد شرکت, با مسئولیت محدود
Tel: +86 510 6653 3350
Address: Hongta Indutstrial منطقه، شهر Gaocheng، Yixing، 214201، جیانگسو چین
ارتباطات
ثبت نام برای به روز رسانی ها منحصر به فرد
آخرین پیشنهاد های ویژه و تخفیف اطلاعات به آدرس ایمیل شما فرستاده شده است.
Wuxi XSX مواد فلزی شرکت, با مسئولیت محدود