بسته بندی مواد از سلول های فتوولتائیک خورشیدی ماژول آلومینیوم فریم

ترین ماژول های خورشیدی PV بیش از 25 سال عمر در فضای باز، و که نیاز به performace بالا از خود فریم آلومینیوم با مقاومت خوب در برابر اکسیداسیون و ویژگی های مقاوم در برابر خوردگی. به طور کلی، فریم آلومینیوم فتوولتائیک با گرمائی آندایزینگ، سندبلاست و الکتروفورز اکسیداسیون دوام بهتر بشه؟


آندایزینگ: اکسایش الکتروشیمیایی آلومینیوم یا آلیاژهای آلومینیومی. آلومینیوم یا آلیاژ مقاله به عنوان آند استفاده شده است; و فیلم سطحی اکسید توسط الکترولیز روش تشکیل شده است. فیلم اکسید فلز تغییر شرایط سطحی و بهبود عملکرد مانند سطح رنگی مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت به سایش بهبود یافته و سختی و غیره.


سندبلاست: معمولا پس از سندبلاست، کل اکسیدها از سطح می توان حذف. و پس از ضربه های شن و ماسه سطح لایه آلومینیوم به ترتیب متراکم مظلوم است. با کریستال های فلزی کوچک تر شدن آن می تواند دستیابی به سختی متراکم محکم.


الکتروفورز اکسیداسیون: استفاده از الکترولیز در برخی از سطح فلز پوشیده شده با لایه نازک از دیگر فلزات یا آلیاژهای آنها است. با پوشش فلزی بر روی سطح آلومینیوم مشخصات سطح بستر و یا اندازه می تواند با توجه به نیاز تغییر. آبکاری فلزی است به منظور افزایش مقاومت در برابر خوردگی (پوشش فلزی معمولا شامل مقاوم در برابر خوردگی فلز)، برای افزایش سختی برای جلوگیری از سایش و چرب بودن، مقاومت در برابر حرارت و سطح زیبایی شناسی.


فریم آلومینیوم سلول های خورشیدی فتوولتائیک ماژول نقش نقش به عنوان belows:

1، لبه محافظ شیشه ای;

2، بهبود مقاومت به طور کلی مکانیکی مجمع;

3 همراه با ژل سیلیکا مهر و موم از مجمع را افزایش می دهد;

4 آسان به نصب و covenient برای حمل و نقل.
Contact Us
Wuxi XSX فلزی مواد شرکت, با مسئولیت محدود
Tel: +86 510 6653 3350
Address: Hongta Indutstrial منطقه، شهر Gaocheng، Yixing، 214201، جیانگسو چین
ارتباطات
ثبت نام برای به روز رسانی ها منحصر به فرد
آخرین پیشنهاد های ویژه و تخفیف اطلاعات به آدرس ایمیل شما فرستاده شده است.
Wuxi XSX مواد فلزی شرکت, با مسئولیت محدود