صفحه اصلی > اخبار > محتوای

پروفیل آلومینیوم در صنعت تلویزیون

20120827045641621.jpg در سال های اخیر، به دلیل تغییرات از منابع روی صفحه نمایش بالادستی صنعت تلویزیون، طراحی ظاهر تلویزیون است اصلاح شده است. به ارمغان می آورد دو دگرگونی: از طراحی پوسته برای طراحی ساختار مدولار و پوسته، و تحول از مواد پلاستیکی به مواد فلزی. صحبت کردن در مورد مواد فلزی، پروفیل آلومینیوم به طور گسترده ای در قاب متوسط، قطعات تزئینی، پوسته جلو و پایگاه های صنعت تلویزیون استفاده می شود، و تبدیل شدن به جریان اصلی نرم افزار است.


I. استفاده از پروفیل آلومینیوم در شل قاب:


در سال 2012 در نمایشگاه CES، کره جنوبی LG نمایش گذاشته اول LM9600 تلویزیون مرز جهان، با استفاده از یک برش جعبه را به خود جلب دید یک بازدید کننده های بزرگ است. از آن زمان ال جی ART3، سری ART5 از منابع تمام صفحه باز شده، همچنین مسیر جدید صنعت تلویزیون از طراحی را باز کرد.


ART3 از کل صفحه نمایش "مرز فوق العاده باریک" مفهوم و ART5 "هیچ مرز" روی صفحه نمایش کامل، هر دو نیاز به استفاده از فریم های فلزی برای محافظت از بدن روی صفحه نمایش و پنهان کردن سوراخ سمت پیچ. از طریق عمل، استفاده از پروفیل آلومینیوم با خم شدن، می تواند یک قدرت خوب، دقت بالا، ساختار به طور موثر کنترل برای دیدار با الزامات تشکیل می دهد.


II. استفاده از پروفیل آلومینیوم در قطعات تزئینی


قاب تلویزیون مرز فوق العاده باریک است پروفیل آلومینیوم خم ساخته شده، و با اتخاذ مواد فلزی همان جای آنهایی که پلاستیکی رسمی می تواند مشکلات شکاف مونتاژ مرز پایین اجتناب کنند.


اولین بار که KONKA مرز تلویزیون 9000 سری استفاده می شود آلومینیوم قطعات تزئینی، آن را نه تنها به طور موثر محافظت شده و صفحه نمایش بدون حاشیه پشتیبانی است، اما م جعبه آلومینیومی سمت در ارتباط کامل داشته است.


III. کاربرد آلومینیوم در پوسته جبهه


1، پروفیل آلومینیوم چهار ضلعی پوسته مقابل


پوسته مقابل دستگاه جمع تصویب هر دو ظاهر و ساختار شیشه ای صفحه نمایش ثابت شده است. این فلز رایج مهر زنی قطعات ساخته شده و تغییر جزئی از جزئیات، صرفه جویی در هزینه قالب بالا و محدودیت های طراحی سازه ها دارد. در این زمان، استفاده از پروفیل آلومینیوم چهار طرفه از پوسته مقابل این، KONKA 9800 سری پدید آمده است.


9800 سری جبهه شل تصویب تکنولوژی جوشکاری لیزر منحصر به فرد، که شکاف خیاطی از چهار طرف پروفیل آلومینیوم تحت 0.1mm را کنترل خواهد کرد، ترکیب مرز با برجسته روند مته، برش، برجسته بافت صنایع دستی از گل سرسبد بالا پایان مدل. لازم به ذکر است که مجموعه ای از اندازه های مختلف از پوسته مقابل با مشخصات مقطع واحد و یکپارچه، یک مجموعه مشترک از پروفایل های قالب برای کاهش ورودی قالب و هزینه های مدیریت مواد، تا حد زیادی بهبود عملکرد و بهره وری تولید. بنابراین R & D و هزینه های تولید تا حد زیادی بهینه شده است. همچنین تضمین کیفیت نفیس از محصولات، به طوری که محصولات در موضع غالب در بازار رقابت هستند.


2، پروفیل آلومینیوم بدون اسکار خم جعبه مقابل


صنعت همچنان به توسعه، پیشرفت فن آوری، تجربه کاربر نیز در حال افزایش. KONKA آسان TVslim8800 سری حامل "باریک تر، نازک تر" نیاز کاربر. استفاده از آلومینیوم منحصر به فرد پروفیل غیر علامت فرآیند خم شدن، برای ایجاد فن آوری و تجربه کاربر جدید همراه با مدل رویا.


IV. استفاده از پروفیل های luminium در پایگاه


با تکامل باریک تلویزیون فوق العاده فوق العاده نازک، پایه است تا مدل سازی پلاستیک دست و پا چلفتی با اتخاذ سبک و قوی قدرت حمایت از پایه آلومینیوم داده شده است. 2013 سونی پیشگام کوچک دستگاه جمع، با کم هزینه آلومینیوم خم پایه، از طریق طراحی هوشمند برای بهینه سازی فرایند و هزینه نظم. و پیگیری تا به ترتیب راه اندازی انواع مقطع بزرگ از پایه آلومینیوم دو پا، تنظیم کردن یک روند مواد پایه جدید است.


1، پروفیل آلومینیوم خم پایه


پایه SONYW650A شکل مقطع پروفیل آلومینیوم کوچک است، با سطح anodized.And آن است که به تلویزیون از طریق براکت انتقال متصل می شود. طراحی پایه ساده و ارزان است، و آن را یک نمونه خوب از استفاده در صنایع.


2، بزرگ پروفیل آلومینیوم پایه دو پا


SONYW850B پایه دو پا را با اصالت. آن را تصویب مقطع بزرگ از جنس آلومینیوم با حرکات کششی، سپس برش، سنگ زنی، maching خواهد CNC و پردازش اکسیداسیون پس از آن. مزایا کاملا آشکار است: اول، براکت انتقال و پایه به صورت مجتمع هستند، صرفه جویی در فرآیند مونتاژ به منظور بهبود ظرفیت تولید؛ در مرحله دوم، آن را تا اندازه جمع و جور است که هزینه کارآمد تر. ثالثا، ثبات مدل اندازه بزرگ بهتر است.

Contact Us
Wuxi XSX فلزی مواد شرکت, با مسئولیت محدود
Tel: +86 510 6653 3350
Address: Hongta Indutstrial منطقه، شهر Gaocheng، Yixing، 214201، جیانگسو چین
ارتباطات
ثبت نام برای به روز رسانی ها منحصر به فرد
آخرین پیشنهاد های ویژه و تخفیف اطلاعات به آدرس ایمیل شما فرستاده شده است.
Wuxi XSX مواد فلزی شرکت, با مسئولیت محدود