صفحه اصلی > اخبار > محتوای

استفاده از آلیاژ آلومینیوم پروفیل در مبلمان

360 截图 20170406094523691.jpg همانطور که همه ما می دانیم، مشخصات آلیاژ آلومینیوم یک نوع از وزن سبک، استحکام بالا، مواد ساختاری سبز است. از آنجا که از خواص مکانیکی عالی و عملکرد پردازش، یک "چوب سبز" موج در زمینه مبلمان معماری وجود دارد.

با توجه به خواص مکانیکی منحصر به فرد، فرم های مختلف از مبلمان با ساختار آلیاژ آلومینیوم وجود دارد. آنها به طور عمده به ثابت، قابل حمل، انواع تاشو تقسیم شده است.


نوع ثابت

نوع ثابت با تمام قطعات مبلمان ترکیب از راه جوشکاری است به طور معمول. این است که توسط نیروی یکنواخت، با عملکرد پایدار و عالی مشخص، کاهش فرآیند نصب. اما اشکال این است که طول می کشد تا فضا، که منجر به ذخیره سازی، بسته بندی و حمل و نقل است.


نوع تاشو

انواع خورده را می توان به آنهایی که تا خورده و انباشته تقسیم شده است. آنها معمولا در جداول استفاده می شود، صندلی با آلیاژ آلومینیوم پروفیل سازه ها. استفاده از ارتباط مسطح است در فرم اصلی اتصال است. فرم از مبلمان می تواند از طریق تاشو ناخن تغییر کرده است. این است که توسط اشغال فضای کمی، ذخیره سازی مناسب، حمل و نقل است.


نوع جدا

جدا مبلمان آلیاژ آلومینیوم متشکل از اجزای فلزی، قطعات کمکی، اتصالات، قطعات و اجزای با پیچ و مهره، پیچ، مهره لینک و غیره جداسازی قطعات رایج ترین شکل از ساختار پروفیل آلیاژ آلومینیوم است. با توجه به ساختار پیاده سازی در طراحی استفاده از اصول صنعتی، قطعات استاندارد شده هستند، تعمیم، سریال، در نتیجه ساده تعداد مشخصات قطعات. به همین طریق، آن را گسترش زندگی از تجهیزات، کاهش هزینه از محصولات. برای انطباق با نوسازی تولید بزرگ صنعتی، آن مسیر آینده از آلیاژ آلومینیوم طراحی مبلمان و تولید می شود.

Contact Us
Wuxi XSX فلزی مواد شرکت, با مسئولیت محدود
Tel: +86 510 6653 3350
Address: Hongta Indutstrial منطقه، شهر Gaocheng، Yixing، 214201، جیانگسو چین
ارتباطات
ثبت نام برای به روز رسانی ها منحصر به فرد
آخرین پیشنهاد های ویژه و تخفیف اطلاعات به آدرس ایمیل شما فرستاده شده است.
Wuxi XSX مواد فلزی شرکت, با مسئولیت محدود