صفحه اصلی > اخبار > محتوای

بازار جهانی آلومینیوم برای ساختمان و ساخت و ساز

650773467000378844.jpgبا توجه به گزارش های نسبی او جهانی آلومینیوم در بازار برای بخش ساختمان و ساخت و ساز در CAGR 6.31 درصد رشد در طول دوره سال 2016-2020.


روند کمک به افزایش رشد بازار افزایش استفاده از آلومینیوم در سیستم BIPV است. سیستم های BIPV به عنوان طرح های سبز در نظر گرفته. BIPV سیستم قاب آلومینیومی سیستم های فتوولتائیک هستند.

این سیستم در بام ساختمان و نما استفاده می شود. در سیستم های BIPV نازک سلول های خورشیدی به سقف های مسطح ساخته شده از پلیمر غشاء و فرآیندهای غشایی بام یکپارچه. به جای روش سنتی مواد این سیستم می تواند به عنوان منبع انرژی در ساختمان ها استفاده می شود و کمک به کاهش هزینه های کلی ساخت و ساز. نمای آلومینیومی می تواند در ساختمان های قدیمی به آنها نگاه جدید و همچنین کاربردی نصب مزیت همانطور که این مواد در تولید انرژی های تجدید پذیر کمک می کند.

درایور akey رشد افزایش اتوماسیون سیستم های ساختمانی است. اتوماسیون ساختمان باعث بهبود بهره وری از ساخت سیستم های کاهش مصرف انرژی و بهبود چرخه آب و برق و افزایش آرامش مستاجر. اکستروزن آلومینیوم برای ساخت سیستم های اطلاعات عمومی به عنوان راه حل های خوب، ارزش افزوده تولید استفاده می شود.

این محصولات به طور فزاینده ای در قالب پنجره درب نما و درب در ساختمانهای بلند مدرن ساختمان و هتل ستاره استفاده می شود.


پروفیل قادر به دست آوردن سهم بازار به دلیل ساختار باریک دوام و هزینه نگهداری ناچیز هستند. بر خلاف فولاد و محصولات آلومینیومی عایق محدودیت ندارید; بنابراین، مقدار عایق مطلوب می تواند با اين دست آمده است.

Contact Us
Wuxi XSX فلزی مواد شرکت, با مسئولیت محدود
Tel: +86 510 6653 3350
Address: Hongta Indutstrial منطقه، شهر Gaocheng، Yixing، 214201، جیانگسو چین
ارتباطات
ثبت نام برای به روز رسانی ها منحصر به فرد
آخرین پیشنهاد های ویژه و تخفیف اطلاعات به آدرس ایمیل شما فرستاده شده است.
Wuxi XSX مواد فلزی شرکت, با مسئولیت محدود