صفحه اصلی > اخبار > محتوای

چشم انداز صنعت آلومینیوم چینی

در چین، حدود 300 نوع مواد آلیاژ آلومینیوم در استفاده از پوشش بیش از 1500 نوع رقم وجود دارد. آن تشکیل الگوی صنعتی است که ما تعداد زیادی از منابع بر اساس در خواست بزرگ داخلی واردات و صادرات مقدار آلومینیوم پردازش محصولات. همانطور که می توان آن را جایگزینی چوب و مس و پلاستیکی و فلزی و غیره در جامع مزایا و فواید زیست محیطی آلومینیوم بر اساس, ما بسیار وسیع چشم انداز برنامه را مشاهده کنید.

در جنبه کاربرد آلومینیوم بازار آمریکا، اروپا و کشورهای توسعه یافته در حال حاضر پایدار است. در حالی که در چین با توسعه اقتصادی پایدار و روند شهرنشینی با نوآوری های درونی و خارجی مساعد خواست بزرگ با گسترش دامنه کاربرد آلومینیوم درخواست خواهد شد.

بر اساس گزارش های نسبی در برنامه پنج ساله دوره 11 GAGR (نرخ سالانه رشد ناخالص) آلومینیوم بود 16.2 ٪. در برنامه پنج ساله دوره 12 GAGR 11.6% بود. و پیش بینی 13th 7% است. با افزایش نرخ رشد سرانه سالانه بیشتر از overcapacity هضم خواهد شد.

تحقیقات انجمن صنعت فلزات غیر آهنی چین نشان می دهد که توسعه آینده زمینه مصرف آلومینیوم در بخش حمل و نقل مانند آلومینیوم trailors آلومینیوم ماشین پانل های بدن خواهد; بخش ساخت و ساز از قالب های آلومینیوم، آلومینیوم پانل اطراف، آلومینیوم کامپوزیت پانل; بخش برق و برق کابل آلیاژ آلومینیوم، مس و آلومینیوم کامپوزیت هادی; بخش بسته بندی قوطی آلومینیوم روکش جعبه ناهار و کلاه آلومینیوم; بخش های دیگر را از سینی های آلومینیوم, آلومینیوم پل و دیوار ضد سیل و غیره.

در حالی که در چین 3.5 میلیون کامیون تریلر تقریبا ساخته شده از فولاد با حساب آلومینیوم آنهایی که تنها 2% به عنوان مثال، در کشورهای خارجی آلومینیوم حساب برای حدود 70 درصد به نسبت کل تریلر، تریلر. بازار بزرگ در زمینه حمل و نقل برای پردازش محصولات آلومینیوم وجود دارد.

با معرفی آلومینیوم مواد در زمینه های مختلف روند اجتناب ناپذیر است، و آن را راه حل بهینه برای کنترل آلودگی محیط زیست با صرفه جویی در انرژی.


Contact Us
Wuxi XSX فلزی مواد شرکت, با مسئولیت محدود
Tel: +86 510 6653 3350
Address: Hongta Indutstrial منطقه، شهر Gaocheng، Yixing، 214201، جیانگسو چین
ارتباطات
ثبت نام برای به روز رسانی ها منحصر به فرد
آخرین پیشنهاد های ویژه و تخفیف اطلاعات به آدرس ایمیل شما فرستاده شده است.
Wuxi XSX مواد فلزی شرکت, با مسئولیت محدود